Ужгород: Американські дипломати зустрілися з представниками владної гілки Закарпаття

У середу, 22 вересня, наш край відвідав заступник політичного відділу посольства США в Україні Кірк Беннет. В Ужгороді він зустрівся з представниками обласної влади – заступником голови облдержадміністрації Володимиром Гобликом та заступником голови обласної ради Василем Брензовичем.

Представник американського посольства повідомив, що мета політичного відділу – підтримувати та посилювати американсько-українські двосторонні відносини, підтримувати інтеграцію України до європейських структур, сприяння демократизації суспільства. Під час візиту на Закарпаття Кірк Беннет насамперед цікавився підготовкою до проведення місцевих виборів, запланованих на 31 жовтня. Дипломат зауважив, що міжнародна спільнота підтримує прагнення влади провести їх прозоро і гласно.

В свою чергу, Володимир Гоблик зауважив, що цього разу місцеві вибори проводитимуться за новою системою – змішаною, мажоритарно-пропорційною. Громадяни матимуть право обирати як політичні партії до рад, так і конкретних особистостей.

– Роль влади – сприяти в організації проведення виборів. Минулого тижня глава держави видав указ про недопущення порушень закону про вибори під час передвиборної агітації. В документі чітко виписані умови для вільного волевиявлення громадян України, забезпечення принципів законності, публічності і відкритості, рівності суб’єктів виборчого процесу. Цього ми і будемо дотримуватися, – констатував Володимир Гоблик.

Прес-центр Закарпатської ОДА