Закарпаття: Мукачівський спортивний клуб “Самерс” знайшов спонсора-підприємця

[Total: 0    Average: 0/5]

Бокс називають спортом всіх часів. Історія його розвитку налічує близько п’яти тисяч років. Кулачний бій як спортивне єдиноборство виник ще на ранніх ступенях розвитку суспільства і в різних формах був поширений у всі часи серед багатьох народів.
Всі Ви знаєте, що в нашому місті є декілька боксерських спортивних клубів, зокрема «Файт», «Рукавичка», «Оболонь», «Барс» та клуб «Самерс», спортсмени якого на багатьох змаганнях займали призові місця. На відміну від інших клубів, у яких є спонсори та багаті власники, члени правління боксерського клубу «Самерс” своїми силами та за власні кошти утримують спортивний зал, стараються на скільки можуть покращити його сьогоднішній стан та самі проводять тренування дітей та молоді.

На багаточисельні звернення про надання спонсорської допомоги та фінансової підтримки клубу відгукнувся тільки один мешканець нашого міста, колишній спортсмен, приватний підприємець, якому не байдужа доля дітей та молоді, що бажають займатися спортом – Цибарь Іван Іванович.

Після відвідання ним спортзалу та ознайомлення з матеріальним станом клубу, з його особистої ініціативи було встановлено нові вхідні двері та закуплено спортивний інвентар для нормального проведення тренувань. Цибарь Іван Іванович разом з членами правління клубу та присутніми молодими активістами, а саме: Михайлов Олександром та Бубряк Емеріхом розробили план подальшої модернізації спортзалу та узгодили графік спортивно-масових заходів на майбутнє. Як зазначив сам Іван Іванович: «… Це лише початок плідної спідпраці між молодіжними організаціями та громадянами міста. Я прикладу максимум зусиль щоб ця ініціатива захопила і інших небайдужих до розвитку спорту та виховання дітей нашого міста».

Правління спортивного клубу «Самерс», діти та молодь, а також їхні батьки висловлюють щиру подяку Івану Івановичу Цибарю за виявлену підтримку і турботу.

“Мукачівська Ратуша”

Comments are closed.