Закарпаття: Кожному району — новий спортмайданчик

[Total: 0    Average: 0/5]

У Закарпатській  області продовжують відкриватись спортивні майданчики зі штучним покриттям. У п’ятницю, 1 жовтня, керівник Закарпаття Олександр Ледида особисто перерізав символічну стрічку, відкриваючи ще 3 міні-поля – власні ігрові майданчики отримали юні спортсмени Сваляви, Воловця та Малого Березного.
Першим святкує колектив Малоберезнянської школи. Відтепер перевіряти спортивний азарт на новенькому міні-полі зможуть 300 школярів:
– Це сучасна споруда, про яку може мріяти кожне село на Закарпатті. Тут діти зможуть займатись уроками фізкультури, проводити змагання з футболу, гандболу не лише у літній, а й в зимовий період, – розповідає директор ЗОШ I-III ст. с. Малий Березний Надія Кужович.
Сільській громаді, радіє голова села Іван Міцода, встановлення майданчика обійшлось по-мінімуму:
– Затрачено кошти лише на транспортування самого майданчика з Ужгорода і доставку щебеню з Кам’яниці. Оце і всі наші витрати!
Урочисте перерізання червоної стрічки, автограф від керівника краю, перший символічний кидок м’яча – і молоді гандболісти починають товариський матч. У майбутньому вправлятися на майданчику зможуть не лише школярі, а й усі охочі з Малого Березного та сусідніх сіл – міні-поле належить місцевій громаді:
– Таких майданчиків буде відкрито в цьому місяці 20. Якщо в цілому по Україні на цю програму виділили 10 млн. грн., то в нас – більше 4-х. Ми символічно починаємо з гірських районів, де ніколи не було таких умов – це Березнянщина, Воловеччина, Свалявщина, – наголошує очільник Закарпаття Олександр Ледида.
Наступний на черзі – Воловець. Універсальне міні-поле відкривають на подвір’ї місцевої школи – юні футболісти одразу ж випробовують його на міцність.


У Міжгір’ї радість мистецька – відкриття оновленої музичної школи. Будівлю ремонтували майже два роки – зводили третій поверх, модернізували приміщення, купували сучасні меблі та інструменти:
– Класів у нас 22, до того було 12. Школа будувалась у зв’язку з введенням в експлуатацію другої Міжгірської ЗОШ, початком двозмінного навчання. Тож у нас постала потреба у додаткових приміщеннях, – розказує начальник відділу культури та туризму Міжгірської РДА Олександр Шемет.
Гості на свято, як і годиться, їдуть з подарунками – Олександр Ледида презентує колективу сучасний телевізор. Завершуються урочисті заходи у Сваляві. Радіють якісному спортмайданчику не лише діти, а й батьки:
– Діти рвуться на подвір’я, а тепер ми будемо спокійні, що вони мають місце, де можуть пограти, відпочити і на перервах, і в позаурочний час, – переконана мама, Любов Циганин.
У неділю спортмайданчик зі штучним покриттям відкрили в Тячеві. До кінця року міні-поля з’являться в кожному районі Закарпаття – загалом, область отримає 20 майданчиків загальною вартістю понад 4 мільйони гривень.

Прес-центр ОДА

Comments are closed.