Депутат відсудив 20 тисяч у журналістки, яка відбила йому апетит

[Total: 0    Average: 0/5]

Нардеп, якого журналістка в своєму сюжеті назвала “відщепенцем”, вимагав стягнути з неї 100 тисяч, але суд зменшив суму компенсації.

Депутат Верховної ради Юрій Бут відсудив у тележурналістки Ольги Сніцарчук 20 тисяч гривень за те, що вона назвала його в своєму сюжеті “відщепенцем”. У судовому позові нардеп зазначив, що в нього від образи навіть зник апетит.

Як повідомила сама репортерка “5 каналу”, таке рішення ухвалив Апеляційний суд, залишивши в силі постанову Подільського райсуду.

При цьому в своїй позовній заяві Бут вимагав компенсацію в розмірі 100 тисяч гривень.

“Я був змушений посилено піклуватися про стан свого здоров’я, намагаючись вийти з шокового стану та повернутися до нормального життя та роботи. Я почав приймати медичні препарати, стабілізуючи нервову систему та психіку”, – йдеться в позовній заяві Бута.

Депутат також підкреслює, що після сюжету журналістки його “почали турбувати безсоння, сильний головний біль, пропав апетит, знизився життєвий тонус, з’явився стан депресії”.

У свою чергу Сніцарчук зазначила, що як журналіст має право на оціночні судження за законом про інформацію і згідно до 10-ї статті Європейської Конвенції про захист прав і основних свобод людини.

Як відомо, Юрій Бут є одним з перших депутатів, які в 2008 році вийшли з коаліції БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина, що фактично її зруйнувало.

Зараз Бут є членом парламентської більшості, а також головою підкомітету Верховної ради з питань формування суддівського корпусу комітету з питань судочинства Сергія Ківалова.

tsn.ua

Comments are closed.