Закарпатські прикордонники затримали сімох нелегалів із Грузії та Молдови

Сімох нелегальних мігрантів затримали учора прикордонники відділу «Великий Березний» Чопського загону на кордоні зі Словаччиною.
Чотирьох громадян Грузії без документів група реагування виявила близько сьомої ранку в лісі за кілометр від лінії держрубежу. Усі вони виявилися жителями Кутаїсі і прибули в Україну на законних підставах. До Словаччини чоловіки вирішили дістатися самотужки по компасу.

А от затримані на декілька годин пізніше троє вихідців із Молдови за свій нелегальний маршрут заплатили чималеньку суму. Аби потрапити до Італії на роботу, молдовани, за їх словами, вже встигли відати посередникам по 800 євро з кожного. За це провідники доправили їх до кордону та вказали напрямок руху. Наразі всі затримані перебувають у спецприміщенні загону.

Слід зазначити, що саме вихідці із Молдови та Грузії чи не найчастіше потрапляють у поле зору українських прикордонників. Тільки за 9 місяців нинішнього року співробітники Держприкордонслужби затримали за різноманітні правопорушення понад 2 тисячі громадян Грузії, з яких 230 нелегальних мігрантів. За цей самий період також було затримано 5450 громадян Молдови, 800 з них виявилися нелегальними мігрантами.

Державна прикордонна служба України

Comments are closed.