Закарпаття: Ужгородська прокуратура подала до суду 147 “зарплатних” позовів на загальну суму 459 тис. грн.

[Total: 0    Average: 0/5]

З початку року прокуратурою міста Ужгорода порушено 3 кримінальні справи за фактами умисної невиплати заробітної плати (ст. 175 ч.1 КК України), дві з яких вже направлено для розгляду по суті в Ужгородський міськрайонний суд. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської  області.
Відповідно до ст.175 Кримінального кодексу України до кримінальної відповідальності притягуються керівники підприємств за безпідставну невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи  іншої установленої законом виплати громадянам більш як за один місяць. Санкція статті передбачає відповідальність у виді позбавленням  волі  на  строк до двох років,  з позбавленням права  обіймати  певні  посади  чи  займатися  певною діяльністю на строк до трьох років.

Однак, законодавець дав шанс керівникам і  якщо виплату здійснено під час слідства, то особа звільняється від кримінальної відповідальності.

За інформацією помічника прокурора міста Іванни ФІРКИ, на усунення порушень вимог законодавства про працю вже притягнуто 29 керівників підприємств до адміністративної відповідальності та 7 службових осіб до дисциплінарної відповідальності за порушення строків виплати заробітної плати.

Протягом року прокуратурою міста Ужгород в інтересах працівників підприємств подано до Ужгородського міськрайонного суду 147 позовних заяв про відшкодування заборгованості по зарплатній платі та заяв на видачу судових наказів, про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати на загальну суму 459 тис. грн.
За даними позовами та заявами відшкодовано заборгованість по заробітній платі в сумі 383 тис. грн.

Разом з цим, прокуратурою міста Ужгорода керівникам підприємств, установ та організацій м. Ужгорода внесено 23 приписи про усунення порушень вимог законодавства про оплату праці та про усунення порушень вимог пенсійного законодавства, за результатами розгляду яких погашено заборгованість по заробітній платі перед працівниками підприємств  на загальну суму 1969875  грн. та до Пенсійного фонду м. Ужгорода сплачено –  768144 грн.

Крім того, прокуратурою міста проведена міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів та інших відомств м. Ужгорода. Обговорювалось питання стану дотримання суб’єктами господарювання м. Ужгорода вимог законодавства про оплату праці. За результатами роботи міжвідомчої наради прийнято рішення про посилення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства про оплату праці, узагальнення практики розгляду адміністративних справ судами і реальності виконання постанов та проведення спільних заходів щодо виявлення підприємств з ознаками фіктивності та факти умисного доведення до банкрутства і штучного нарощування підприємствами заборгованості по заробітній платі з метою першочергового відшкодування ПДВ.

За порушення вимог законодавства про охорону праці прокуратурою міста Ужгорода порушено вже 12 проваджень про адміністративну відповідальність щодо керівників підприємств на яких виявлені порушення правил охорони праці та на останніх накладені адміністративні стягнення.

Згідно ч. 1 ст. 172 Кримінального кодексу України до кримінальної відповідальності притягуються особи за незаконне звільнення  працівника  з  роботи  з  особистих мотивів, а також інше грубе порушення законодавства про працю. ч. 2 даної статті посилює міру покарання, якщо вищевказані дії вчинені щодо неповнолітнього, вагітної жінки чи  матері,  яка  має  дитину  віком  до  чотирнадцяти  років  або дитину-інваліда.

У ході перевірок встановлені факти порушення законодавства про працю, а саме: приховання трудових відносин, виплати  заробітної  плати „в  конвертах” та  порушення соціальних прав громадян.

Існування подібного негативного явища не лише спричиняє державним інтересам багатомільйонні збитки у вигляді ненадходження соціальних відрахувань до відповідних державних цільових фондів, а й істотно впливає на захист соціальних прав громадян, зокрема, в разі їх захворювання,  в тому числі травмування на робочому місці.

Відсутність юридично оформлених трудових відносин між роботодавцем та працівником не дозволяє останньому отримати відповідні матеріальні відшкодування, а в подальшому здійснити належне обрахування трудового стажу.

За результатами проведених перевірок прокуратурою міста Ужгорода внесені протести та приписи на поновлення порушених прав громадян, щодо забезпечення працівникам гарантованих Конституцією України прав на належні, безпечні і здорові  умови  праці.

За результатами проведених перевірок прокуратурою міста Ужгорода внесені протести та приписи на поновлення порушених прав громадян, щодо забезпечення працівникам гарантованих Конституцією України прав на належні, безпечні і здорові  умови  праці.

Закарпаття online

Comments are closed.