Закарпаття: Відтепер студенти Мукачівського державного університету набиратимуться сил і здоров’я у найсучаснішому спортзалі

[Total: 0    Average: 0/5]

У четвер, 6 жовтня, відбувся «Дружній матч» між командами «міської ради», викладачами Гуманітарно-педагогічного коледжу та Мукачівського державного університету.
Основна мета цього матчу –  відкриття нового спортзалу, аналогів якого ще нема ніде в регіоні. Відкривали свято ректор Мукачівського державного університету Мигалина Юрій Вікентійович та мер міста Мукачева. Спортзал облаштований за кошти університету, але влада старається із своєї сторони завжди співпрацювати та підтримувати.

На святі були присутні студенти, викладачі МДУ та Гуманітарно-педагогічного коледжу, депутати міської ради та гості, які прийшли підтримати та повболівати за команди.

Влада міста Мукачева грала командою «червоних». Капітан команди мер міста над Латорицею Золтан Лендьєл, гравець під «номером 4». Своїй команді Золтан Золтанович приніс два очки, що дуже допомогли здобути перемогу у матчі. Гра була дуже завзятою, всі гравці захопилися, і, на мій погляд, дістали неймовірне задоволення. Викладачі університету не здавалися і достойно протистояли своїм суперникам, показавши непоганий результат. Матч закінчився з рахунком 41-37, на користь влади нашого міста. Кубок переможця вручив Ю.В.Мигалина капітану команди Мукачівської мерії З.З.Лендьєлу. Також усіх членів команди було нагороджено почесними грамотами.

Золтал Лендьєл прокоментував цю подію :

– Відкриття такого спортзалу, на мою думку, має дуже позитивний характер для студентів. Молодь повинна розвиватися не тільки у плані духовному, пізнавальному, але й у фізичному. Саме своїм прикладом ми хотіли показати, як можна провести час з користю для здоров’я і морального задоволення»

Яна Кобулей, Інтернет-видання “Панорама Мукачева”

Comments are closed.