Перший туристичний інфоцентр відкрили у закарпатському селі (ФОТО)

У суботу, 9 жовтня, у селі Яноші, Берегівського району відбулося офіційне відкриття чергового філіалу Берегівського турінфоцентру. За словами директора закарпат­ського Центру українсько-угорського регіонального розвитку Йосипа Торпоі, відкриття подібного центру було зумовлено нестачею інформації для туристів, які планують відпочити на Берегівщині.

“Більшість туристів зупиняються саме у цьому селі, щоб з’ясувати як їм потрапити до того чи іншого туристичного об’єкту нашого району. Але на жаль, мешканці не завжди можуть надати їм кваліфіковану консультацію, тому сподіваюся, що відкриття турінфоцентру тут усуне таку незручність і стане у нагоді багатьом мандрівникам”, — зазначив пан Йосип.

У відкритті також взяв участь Роберт Чізмадіа, консул Консульства Угорської Республіки у м. Берегово. За словами консула, дуже важливим у відкритті філіалу Берегівського турінфоцентру є те, що він двомовний і його працівники зможуть задовільнити інтереси як угорських туристів, так і українських.

Крім того, у турінфоцентрі представлений великий спектр закарпатських сувенірів, від прянощів та меду, до кераміки, виробів із дерева тощо.

До слова, це вже третє відділення турінфоцентру. Подібні центри діють в Ужгороді та Берегові.


РІО, фото Л. Федоришиної