Закарпаття: Мікрорайон “Грабовець” у райцентрі Міжгір’я отримав перший сучасний дитячий майданчик (ФОТО)

[Total: 0    Average: 0/5]

У мікрорайоні Грабовець у смт. Міжгір’я по вулиці Добролюбова на подвір’ї між багатоповерхівками, як колись і обіцяв селищний голова Василь Щур, облаштовано перший сучасний дитячий майданчик із гойдалками, лавочками, спусковою гіркою. Схвально відгукнулися про зону відпочинку для малечі не тільки молоді мами, а й бабусі, яким часто доводиться гуляти з онуками на подвір’ї. Тепер вони можуть залишити малюків без нагляду на певний час, бо діти мають чим зайнятися на майданчику.
Бабусі Марія Граб, Лариса Сопко, Ганна Вощепинець висловлюють вдячність від себе особисто та всіх мам і бабусь голові селищної ради Василю Щуру, його колективу та депутату селищної ради Івану Рішку за дотримання слова, турботу про організацію дозвілля їхній малечі.

Вже розпочалися роботи з облаштування дитячих майданчиків і для малюків, які проживають у багатоповерхівках з вулиць Шевченка та Ольбрахта.

Орган місцевого самоврядування вже в цьому році має намір встановити аналогічні майданчики і біля дитячих садків у Стригальнях та Запереділлі, що, за словами Василя Михайловича, стане поштовхом до завершення робіт із введення в експлуатацію дошкільних установ у цих населених пунктах.

Марія РУБЕЦЬ, фото Василь ЮРИК, “Верховина”

Comments are closed.