Мукачівський конкурс хіп-хопа: “Що робить наша влада – я не знаю, я від неї охрініваю!”

[Total: 0    Average: 0/5]

Такими словами почався конкурс хіп-хопу, організований за підтримки голови Мукачівської міськрайонної Спілки підприємців Олексія Андрійовича Фазекоша, політичної партії «Народно-тудового союзу України» та інформаційного спонсору інтернет-видання «Панорама Мукачева». Зал для проведення конкурсу надала Мукачівська районна Спілка споживчих товариств.

На цьому конкурсі мукачівські хлопці змагалися за титул кращого реп-гурту нашого міста, кращий сольний номер та кращий хореографічний номер хіп-хопу. Молоді таланти, які пишуть вуличну музику, вирішили підтримати О.А.Фазекоша.

Щодо репа, то він був заснований в 1979 році в Нью-Йорку, в районі Бронкс, який межує з Брукліном. Основоположником репа був афро-американець Афріка Бамбаата. Реп є однією із складових хіп-хоп культури.

В інтерв’ю, яке нам дав Олексій Фазекош в кінці конкурсу, він сказав: «Я вважав, що мій основний електорат – це підприємці і інтелігенція. Тепер я бачу, що Народно-трудовий союз підтримує молодь. Саме тому я однозначно впевнений, що виграю ці вибори. А для остаточного з’ясування, хто сильніший у цих виборчих перегонах, пропоную всій першій п’ятірці Єдиного Центру на чолі із Золтаном Ленд’єлом і Партії Регіонів на чолі із Василем Швардаком, позмагатися зі мною та першою п’ятіркою Народно-трудового союзу у виконанні репу та хіп-хопу. Думаю, мукачівцям буде цікаво подивитись таке протистояння, під слова, які відкрили цей конкурс із вуст ведучого «Що робить наша влада – я не знаю, я від неї охрініваю», бо дійсно від такої влади, яка є в нашій державі, краї і місті можна тільки, як влучно співають у речитативі репу, «охрінівати».

Надія Сідун, Інтернет-видання “Панорама Мукачева”

Comments are closed.