Закарпаття: Майже 250 тис. грн. зібрали у регіоні волонтери Всеукраїнської акції “Серце до серця”

Всеукраїнський благодійний фонд „Серце до серця” за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, політичних партій, митців, підприємців та волонтерів з 17 до 23 травня 2010 року проводив V ювілейну Всеукраїнську благодійну акцію допомоги новонародженим дітям з різними вадами „Серце до серця”.
Цього року в області акція супроводжувалась участю волонтерів для збору коштів під час масових заходів, благодійним аукціоном творів мистецтва. Також були розміщені спеціальні скриньки для внесків у медичних та торгівельних закладах, освітніх установах, кошти перераховувалися трудовими колективами лікувально-профілактичних закладів, облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, обласних установ та організацій тощо.

За результатами проведення благодійної акції в області було зібрано 248 856,74 грн., що стало четвертим показником серед інших областей в Україні (у 2009 році – 36,6 тис. грн.). За ці кошти буде придбано та передано сучасне обладнання для неонатологічного відділення обласної дитячої лікарні (м. Мукачево), що значно покращить якість надання лікувально-профілактичної допомоги дітям та забезпечить належний догляд за життям крихітних немовлят від народження.

Організатори висловлюють щиру вдячність всім, хто долучився до благородної справи.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації