Закарпаття: У місті Мукачеві в багатоквартирному будинку стався вибух газу

[Total: 0    Average: 0/5]

О 23:22 13 жовтня в м. Мукачево на вул. Першотравнева Набережна, у п’ятиповерховому чотирьохпід’їздному 70-квартирному житловому будинку стався вибух газу. Його причина встановлюється.За попередніми даними, епіцентр вибуху знаходився в квартирі №33 другого під’їзду, в якій проводилися ремонтні роботи. У результаті вибуху зруйновано перекриття на п’ятому поверсі в квартирах №19, №20 першого під’їзду, квартирах № 33, № 34 другого під’їзду та перекриття над сходовим маршем другого під’їзду. Також пошкоджено віконні шибки у цьому та сусідньому будинках.

Черговим караулом СДПЧ-4 м. Мукачево з під завалів врятовано двох та евакуйовано 68 громадян. Станом на 04:00 14 жовтня дев’ятнадцять чоловік, серед яких шестеро дітей, відселено в лікувально-спортивний оздоровчий комплекс «Латориця» м. Мукачево, інші громадяни перебувають у родичів.

Завдана матеріальна шкода та наслідки надзвичайної події з’ясовуються. За попередніми даними загиблих та потерпілих внаслідок вибуху немає, рятувальні роботи тривають. До ліквідації наслідків залучено: два відділення СДПЧ-4 м. Мукачево, одне відділення АРЗ СП, мобільно-оперативну групу ГУ МНС України в Закарпатській області, дві бригади швидкої медичної допомоги, аварійні бригади служби газу, міськводоканалу, МРЕМ та працівники ОВС. 

Створено оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної події. З метою збереження недоторканості місця події та недопущення фактів мародерства будинок взятий під охорону співробітниками Мукачівського МВ УМВС та РМОП «Беркут» у кількості 20 працівників, повідомили Інтернет-виданню zakarpatpost.net  у Центрі пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області.

На місце виїжджали: голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ледида О.О., керівництво Мукачівського міськвиконкому, начальник ГУ МНС України в Закарпатській області Щербей М.В., керівництво УМВС України в Закарпатській області, оперативно-слідча група Мукачівського МВ УМВС, представники прокуроратури м. Мукачево.

zakarpatpost.net

Comments are closed.