ТОП-5 способів, як оригінально одружитися

[Total: 0    Average: 0/5]

Цьорогіч у молодят залишився один день – завтрашній – щоб побратися як порядні християни.

Перше місце у списку – гангстерське весілля. Для цього необхідно не тільки придбатися вбрання на гангстерський штиб, а й навчитися відповідних манер. Молодятам перевтілення в мафію коштуватиме 100 тисяч гривень.

Друге місце – весілля на небесах. Якщо після одруження на небесах тягнути пів-України родичів до гламурного ресторану ви не збираєтеся, бюджет захмарного весілля не перевищить 50 тисяч у національній валюті, обіцяють в івент-агенціях. Головне, не забути навчитися розкривати парашут.

Варіант номер три – пірнути за коханням під воду. Дайверський костюмчик облипай-тіло увиразнить фігуру куди цікавіше за рядно парашутиста і стандарту весільну сукню. Тут головне – дихати спокійно. Коштуватиме підводна церемонія – 20 тисяч гривень – на далеких островах. У Дніпрі брати шлюб поки що ніхто не наважується.

Байкерське весілля – четверте місце в нашому рейтингу. Із шоу-програмою і провізією – задоволення коштуватиме близько 100-тні тисяч гривень. На понад 4 сотні гостей. І звісно, якщо ви – байкер.

Варіант номер 5 – найпростіший спосіб зробити весілля своїми руками в етно-стилі. Вдягнути, приміром, гуцульську сорочку і перевтілитися в стародавню українську дівчину.

Тут головне – нічого не переплутати. Якщо не певні, що відрізните плахту від запаски, краще порадьтеся з місцевими фахівцями.

Справити весілля на Гуцульщині потягне тисяч на 20 гривень – якщо “все своє”. Якщо ж харч купуватимете – можете і в півсотні не вкластися.

Одружитися цьогоріч можна тільки до 27 листопада, поки не настав піст.

tsn.ua

Comments are closed.