Закарпаття: Командний Кубок Ужгорода з мотокросу вибороли господарі

[Total: 0    Average: 0/5]

І знов Ужгород заповнив гучний шум двигунів, і знов мотоциклісти боролися з небезпечною трасою — вчора, 17 жовтня, в обласному центрі Закарпаття відбувся відкритий Кубок Ужгорода з мотокросу. За словами головного судді змагань, члена кросової комісії Федерації мотоспорту України Віктора Стегури, траса того дня була відмінною. Погода посприяла тому, аби турнір відбувся якнайкраще.
Боротьба, як і завжди, була надзвичайно гарячою. Як зауважив син Віктора Стегури Олександр, найцікавіше в кожному заїзді починається, коли ти бачиш свого суперника і саме в цю секунду «вириваєш» від нього перемогу. Така боротьба була в молодого гонщика в неділю із Богданом Демешом у другому заїзді, в якому переміг Стегура.
Того дня до Ужгорода приїхало 80 спортсменів ( відповідно 8 команд) із Закарпатської області. Майже все золото отримали ужгородці: Микола Шелестай, Віктор Підус, Едурд Штефуца («Загор крос – екстрім»), Атілла Ерделі ( Ужгородський навчально – спортивний центр), Едуард Андріанов та Олександр Стегура (ДЮСША м. Ужгорода), проте перше місце в класі 500 куб. сантиметрів виборов мукачівець Олександр Матей.
Призери цих змагань як нагороду отримали не тільки медалі, але й можливість представляти Закарпаття у фіналі Кубка України з мотокросу, що відбудеться в Києві 24 жовтня. Отже, бажаємо нашим спортсменам успішних заїздів і віримо: закарпатці обов’язково привезуть додому переможні медалі і кубки!

РІО

Comments are closed.