Закарпаття: Зустріч ветеранів київського “Динамо” та Тячівського “Спартака” подарувала фанам видовищний футбол

У Тячеві на сучасному спортивному комплексі імені Людвига Бийреша вже втретє зустрілися у товариському поєдинку ветерани київського «Динамо» та місцевого «Спартака».

Вдячні глядачі й уболівальники аплодисментами вітали заслужених майстрів спорту з футболу Олега Блохіна, Леоніда Буряка, Андрія Бібу, Олексія Михайличенка, Володимира Безсонова, Василя Раца, Володимира Трошкіна, Івана Яремчука, Василя Турянчика, Віталія Хмельницького, Олександра Насташевського, Євгена Котельникова, Андрія  Баля –  справжніх легенд українського та світового футболу, які стали для підростаючого покоління  взірцем у досягненні поставленої мети, подоланні життєвих бар’єрів і труднощів. Відрадно, що можна рівнятися на славетних київських наставників, котрі три роки тому взяли шефство над юними тячівськими футболістами із тамтешньої районної дитячо-юнацької спор¬тивної школи (директор Валентин Аврамченко).

–  Дві минулі футбольні зустрічі завершилися “мирними” нічиїми –  2:2 та 3:3, – розповідає відомий тячівський тренер-наставник і педагог Степан ТАЛАПКО.  – У третій зустрічі до складу тячівського “Спартака” увійшли: В.Алечко (капітан), голкіпер А.Бийреш, захисники М.Гришин, І.Юсип, Ф.Гашпар, С.Талапко, півзахисники М.Цірик, П.Іванчов, нападаючі І.Паш, С.Бацай, М.Бенко. Проти київських динамівців зіграв також голова ОДА Олександр Ледида, який показав хорошу фізичну підготовку.

…Вже на перших хвилинах матчу рахунок вдалося відкрити господарям поля: красень-гол у саму “дев’ятку” забив Михайло Цірик. Наприкінці першого тайму Володимир Алечко подвоїв результат, забивши м’яч у ворота киян із 30-метрової відстані. Але у другому таймі ветерани “Динамо” додали у швидкості  й один за одним увігнали у тячівські ворота аж чотири оригінальних м’ячі: голи на рахунку Олексія Михайличенка, Леоніда Буряка (два) та Олега Блохіна.

Після завершення надто цікавого й видовищного матчу Тячівський міський голова Іван Ковач  тепло подякував ветеранам обидвох команд, побажав їм спортивного довголіття, міцного здоров’я, всіх земних благ, вручив пам’ятні подарунки, сувеніри, почесні грамоти, вимпели на добрий спомин про рідне місто над Тисою.

А заслужений майстер спорту Леонід Буряк презентував численній глядацькій аудиторії свою авторську художньо-документальну книгу “Футбол – моє життя…” Відтак ветерани обидвох команд із задоволенням сфотографувалися з юними тячівськими футболістами, подарували їм автографи, футбольні м’ячі, спортивну форму, бутси.