На Закарпатті крайова організація ВО “Свобода” закликала виборців не продаватися за харчі

На передодні виборів Закарпатська обласна організація ВО «Свобода» звернулася до краян зі зверненням, текс якого подаємо нижче:
Шановні закарпатці!

До завершення виборчої кампанії залишається кілька днів. І саме зараз ми, представники Закарпатської організації ВО “Свобода”, вирішили звернутися до вас із проханням проявити тверду громадянську позицію і не піддатися на провокацію з боку нечистих як на руку, так і душею представників багатьох політичних сил.

Ні, ми не будемо агітувати вас. Нині перед нами постало набагато серйозніше питання, коли треба переконати земляків не продавати свої голоси на виборах, що відбудуться 31 жовтня.

Нам відомі численні факти спроб підкупу виборців так званими “харчовими наборами”, обіцянками і, власне, грошима. Особливо охоче виборці “клюють” на грошові винагороди, отримуючи за 1 голос в середньому від 100 до 150 гривень. Ми не засуджуємо цих людей, адже чудово розуміємо, що нині більшість українців перебуває на межі виживання, і ці гроші комусь є справді необхідними.

Але задумаймося: що таке 150 гривень? Сьогодні це — 3 кілограми свинини, або 13 кілограмів гречки, або ж 17 кілограмів помідорів…

Чи усвідомлюєте ви, що кандидат, котрий сьогодні дає вам 100 гривень, через певний час відбере у вас кілька тисяч, а то й кілька десятків тисяч гривень? Звичайно, він не прийде до вас додому і не відбиратиме ці кошти фізично. Він, використовуючи надані вами повноваження, прийматиме антинародні рішення, в результаті котрих збагачуватиметься.

Зрозумійте, що вибори для таких — свого роду бізнес, а закони бізнесу відомі: вкласти у справу кошти з метою отримання максимального прибутку. Запам’ятайте: хто йде на вибори нечесним шляхом — ніколи не буде праведним в майбутньому. Не чекайте від таких людей порозуміння та співучасті, а також чесної суспільної та політичної діяльності.

За кого б ви не проголосували — це буде ваш вибір, зроблений як серцем, так і розумом. Якщо його зроблено свідомо, то згодом не доведеться карати себе за те, що тоді, у 2010-му, вас купили.

Тож, не продавайте свій голос! Не продавайте свого майбутнього! Подумайте, чи справді майбутнє ваших дітей, вашої держави, Закарпаття менш важливе ніж 13 кілограмів гречки… Після виборів ціна на неї скочить удвічі, а до наступних місцевих виборів ви згадуватимете про неї так, як сьогодні згадують, скільки коштував хліб на початку 90-х.

Члени ЗОО ВО “Свобода”