Ужгород: На стадіоні ЗОШ №7 відбувся черговий тур чемпіонату міста з міні-футболу

У суботу в обласному центрі Закарпаття на стадіоні ЗОШ №7 відбувся черговий тур чемпіонату міста Ужгород з міні-футболу. Приємно відзначити, що глядацька аудиторія на цих матчах велика, й уболівальники тепло підтримували свої команди.
Так, “Радванка”, яка зірок з неба не хапала, доволі легко переграла “Горяни” 3:1. У переможців два м’ячі в активі Едуарда Нергеша, ще один провів Микола Марушко. Гол престижу на рахунку досвідченого Олега Дюрика. Загалом, гра була рівною, але атаки радванців були змістовнішими і гострішими, що й наклало відбиток на результат.

В іншому поєдинку зустрілися сусіди “Радванка-Моноліт” та “Радванка-Хенкель”.  Хенкелівці реально претендують на перемогу в чемпіонаті. Поразка в минулому турі не насторожила команду, бо її вважали випадковою. У грі з сусідами молоді хенкелівці знову не змогли довести свою перевагу. Захопившись атаками, хенкелівці забували про захист своїх воріт. Саме швидкі контратаки монолітівців привели до перемоги. Дуже активно на вістрі атаки діяв Анатолій Гавриленко. Три голи Анатолія стали переломними в матчі. Ще один м’яч провів Олександр Гатяш. У хенкелівців голи забили два Юрії Мондичі – старший і молодший. Кінцевий результат – 4:2. Поразка хенкелівців, причому друга підряд, зменшила шанси на золоті медалі. Натомість перемога монолітівців підвищила їх шанси на медалі чемпіонату. Ще два матчі перенесені в зв’язку з простудними хворобами гравців.

До завершення чемпіонату міста з міні-футболу залишився один тур. Після поразки “Радванки-Хенкель” на вершині турнірної таблиці “Шахта”, яка зазнала тільки однієї гіркоти невдачі.

“Спорт тайм”