Вболівальники назвали талісманів Євро-2012 Славек і Славко

Офіційні талісмани Євро-2012, брати-близнюки поляк і українець отримали імена Славек і Славко. Результати голосування, в яких брали участь уболівальники України та Польщі, було оголошено в Києві в суботу.
Як повідомлялося, 16 листопада офіційними талісманами Євро-2012 затвердили футболістів-“близнюків” – українця та поляка. Польський футболіст одягнений в білу футболку та червоні шорти, а українець – у жовтій футболці та синіх шортах. На футболці польського спортсмена красується число 20, українець “зіграє” під номером 12. Зачіски “близнюків” також виконано у національних кольорах. Обличчя українського футболіста прикрашають веснянки.

Розробкою талісманів займалася всесвітньо відома компанія Warner Bros, яка також розробляла символи двох попередніх чемпіонатів.

Протягом двох тижнів футбольні вболівальники могли зробити вибір із трьох запропонованих варіантів: Славек – Славко, Шемко – Стрімко і Клемек – Ладко. Можливістю назвати талісманів скористалися тисячі читачів сайта UEFA.com, а також уболівальники з Польщі та України, які висловили свої “іменні” переваги в філіях McDonald’s і під час турне талісманів по восьми містах, де відбудуться матчі чемпіонату.

Голосування щодо вибору імен для талісманів Євро-2012 – футболістів-“близнюків” – завершилося в п’ятницю. Імена парочки оголосили в Києві та Варшаві, після чого талісмани запалять різдвяні вогні в польській столиці.

Під час голосування пару імен Славек-Славко підтримали 56% вболівальників (21816 осіб), за пару Шемко – Стрімко віддали голоси 29% (11 505 уболівальників), а імена Клемек – Ладко знайшли 15% прихильників (5912 осіб).