Голосування за внесення змін до Конституції сфальсифікували! (ФОТО)

[Total: 0    Average: 0/5]

Депутат від НУНС Володимир Ар’єв заявляє про фальсифікацію голосування за внесення змін до Конституцію в частині призначення виборів.

Як повідомив Володимир Ар’єв “Українській правді”, його голос значиться зарахованим за це рішення, хоча його картка перебуває з ним у США.”У вівторок зранку я вилетів до Америки, і в момент голосування за внесення змін до Конституції перебував у літаку. Картка була зі мною”, – розповів Ар’єв.

За його словами, коли ввечері за київським часом літак приземлився у США, він почав отримувати смски від знайомих, де повідомлялося, що він голосував за зміни до Конституції. На доказ того, що його голос є фальсифікованим, Ар’єв сфотографувався з власною карткою в руках біля терміналу авіакомпанії Delta у аеропорті міста Вашингтон.

“Я ініціюватиму внутрішнє розслідування у Верховній Раді цієї наглої фальсифікації. Має бути встановлено, хто і чому виготовив дублікат моєї картки”, – додав Ар’єв.

Як раніше повідомлялось, за внесення змін до Конституції проголосували 310 депутатів з 300 необхідних. При чому, за оцінкою опозиції, мінімум 25 депутатів з числа тих, хто голосував, були відсутні в залі.

Українська правда

Comments are closed.