Чи дочекаємось гречки за 14 гривень?

[Total: 0    Average: 0/5]

Найбільші виробники гречки заявили про готовність знизити відпускні ціни, повідомили у Міністерстві аграрної політики і продовольства. Міністерство аграрної політики і продовольства домовилося з переробними підприємствами про встановлення відпускної ціни на гречку з 7 лютого 12,6 гривень за кілограм. Про це заявила прес-служба відомства.

“Є певні домовленості з переробними підприємствами про те, що найближчим часом з понеділка відпускна ціна на гречку не перевищить 12,6 гривень за кілограм. Тобто вона в роздробі буде в межах 13-14 гривень за кілограм, не більше”, – повідомив глава департаменту аграрних ринків Мінагропрода Анатолій Розгон.

Найбільші виробники гречки заявили про готовність знизити відпускні ціни на нараді у першого віце-прем’єр-міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва.

За словами Розгона, виробники мали певні проблеми технологічного плану, проте уряд пообіцяв їм допомогу.

Досягнута також домовленість з торговими мережами, що націнка на гречку буде не більше 5%.

Наразі уряд планує підписати меморандум з найбільшими переробними підприємствами, яких налічується 12, і найбільшими виробниками гречки.

Як повідомлялося, за інформацією Мінагропроду, собівартість гречки в цьому році становить 1747 гривень за тонну проти 1505 гривень за тонну в 2009 році. Вартість гречки в України зараз досягає 31 гривні за кілограм.

Нагадаємо, Україна має намір завезти з Китаю 20 тис. тонн гречаної крупи.

tsn.ua

Comments are closed.