Ужгород: Гравці ФК “Закарпаття” завершили перші навчально-тренувальні збори

[Total: 0    Average: 0/5]

6 лютого двохстороннім матчем гравці «Закарпаття» завершили перші навчально-тренувальні збори. Грали уявні суперники – «червоні» проти «зелених» два тайми по 35 хв.
«Червоні» грали у такому складі: Когут (Надь, 35) – Малигін, Олефір, Єсін, Комарницький (Кундрик, 35) – Бойко, Штурко, Артюх, Малиш – Нудний, Целих.

«Зелені»: Надь (Когут, 35) – Шендрік, Лень, Кундрик (Комарницький, 35), Гибалюк – Райчевіч, Микуляк, Вайда, Лисицин – Давидов, Невуче.

«Червоні» одразу ж взялися за справу й швиденько нав’язали свою гру «зеленим»  на 12 хвилині вже відкрили рахунок – Нудний вдало підставив ногу і переправив м’яч у сітку. А невдовзі з  інтервалом у хвилину у воротах «Зелених» розписалися Штурко та Артюх (16 та 17 хв). «Зелені» відповіли чудовим мячем зі  штрафним, який бездоганно виконав Микуляк на 23-й хвилині. Та на 30-й хвилині зелені порушили правила у власному карному майданчику, пенальті виконав Малигін, Надь, хоч і вгадав напрямок удару, але відбити м’яч не зумів. 4:1.

У другій половині гри глядачі побачили ще 4 голи, по 2 від кожної команди. Отож, кінцевий результат 6:3 на користь «Червоних».

Після короткотривалої відпустки 12 лютого гравці “Закарпаття” літаком з Києва відправляться до сонячної Анталії на другий тренувальний збір. У Туреччині в ужгородців заплановано 5 спарингів.

Інформаційний відділ ФК “Закарпаття”

Comments are closed.