Закарпаття: В Ужгороді Микола Томенко презентував закарпатським журналістам “Український щорічник 2011” (ФОТО)

[Total: 0    Average: 0/5]

У понеділок, 7 лютого, заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко та заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Сербайло провели в залі Закарпатської обласної ради брифінг для засобів масової інформації області. Метою зустрічі стала презентація чергового проекту Віце-спікера «Український щорічник 2011», який був розроблений до 20-річчя незалежності України.
«Український щорічник 2011» – це діловий щоденник українця. Він сформований за принципом, щоб кожний день розпочався не лише з інформації про державні, національні, релігійні свята, але й із згадки про народження на світ тієї людини, завдяки якій українська історія прославилася, українська культура стала визначною, українська держава стала реальністю», – пояснив М. Томенко.
Як зазначено в «Українському щорічнику 2011», світоглядний задум ділового щоденника українця – спонукати кожного до щоденної активної праці та щоденного помислу «що я зробив для України?».
Сторінки щоденника проілюстровані зображеннями історико-архітектурних об’єктів – номінантів Всеукраїнської акції «7 чудес України», вміщують інформацію майже про тисячу видатних українських персоналій – плеяда інтелектуалів, державних та громадських діячів, – 365 українських афоризмів.
Нагадаємо, що з 5 по 7 лютого Микола Томенко перебував на Закарпатті з робочою поїздкою. Він взяв  участь у роботі Всеукраїнської зимової правничої школи «Шлях до успіху молодого юриста», прочитав лекцію на тему проблем законодавчого процесу в Україні та поспілкувався з учасниками семінару.
Також Віце-спікер зустрівся і зі студентами та викладачами вищих навчальних закладів Закарпаття, яким презентував «Український щорічник 2011» (діловий щоденник українця). Зокрема, після зустрічі зі студентами Закарпатського художнього університету та видатним художником нашого краю, майстром пензля Володимиром Микитою, Віце-спікер вирішив з нагоди 120-річчя фундаторів художньої школи нашої області А. Ерделі та Й. Бокшая винести на розгляд депутатського корпусу ВР рішення про визнання цього 2011 року — роком Закарпатської художньої школи.
На сьогодні Микола Томенко разом із своїми прибічниками створив Інтернет-портал, де розміщені усі проекти розроблені Віце-спікером за останні 5 років. Це своєрідний пізнавальний Інтернет-підручник про Україну.
На кінець зустрічі учасники брифінгу обговорили й актуальні та болючі питання для українського народу – пенсійну реформу, новий Податковий Кодекс, освітні нововведення тощо.
На згадку про сьогоднішній брифінг «медійники» краю отримали в подарунок від Віце-спікера Миколи Томенка «Український щорічник 2011» та книжечку «Методичні рекомендації з впровадження норм Закону України «Про вищу освіту» щодо студентського самоврядування».

Тетяна Горянка, Вікторія Попович, м.Ужгород

Comments are closed.