Брати-закарпатці Ігор і Костянтин Пузанови — у ТОП-30 кращих легкоатлетів-юніорів Європи (ФОТО)

[Total: 0    Average: 0/5]

Ідуть з великого спорту ветерани – вихованці ще радянської школи легкої атлетики, а їх місце посідає талановита молодь. Приємна для нас звістка надійшла з Європейської федерації легкої атлетики.

У списках 30 кращих легкоатлетів-юніорів Європи «European Junior TOP-30» є і двоє наших земляків, випускників Мукачівської ДЮСШ, вихованців заслуженого тренера України Геннадія Будкевича.

У спортивній ходьбі на 10000 метрів четвертий результат в Європі показав Ігор Пузанов. Слід зауважити, що Ігор стане юніором тільки в цьому році. А його старший брат Костянтин на цій дистанції посів 9 сходинку. Але для нього це занадто коротка дистанція. Зате в ходьбі на 20 кілометрів з результатом 1.28.12 сек. та в ходьбі на 50 кілометрів (4.16.36 сек.) Костянтин очолив рейтинг кращих скороходів Європи серед юніорів.

Цікавим є той факт, що за підсумками минулого 2010 року сезону Костянтин посів 142 сходинку в світовому рейтингу серед дорослих спортсменів на дистанції 50 км. Враховуючи, що такого результату досягнуто в юніорському віці, це говорить про великі потенційні можливості нашого спортсмена.

Нещодавно Костянтин офіційно став членом національної збірної України і це перший крок до Олімпійського Лондона. Враховуючи те, що свої найкращі результати на дистанції 50 км. спортсмени показують у віці 24-32 роки, то сподіваємось, що в 2016 році Костянтин зможе поборотись за олімпійські нагороди.

Мукачівська міська рада

Comments are closed.