Як влаштувати сюрприз для чоловіка на День Валентина?

[Total: 0    Average: 0/5]

Побутові питання, щоденна рутина вбивають романтику навіть в самих міцних відносинах. Твоїй увазі – п’ять вірних способів освіжити почуття. – День закоханих – чудовий привід!

1. Незвичайний одяг

Дуже-дуже спокуслива сукня або смілива білизна, яку він на тобі ні разу не бачив (обов’язкова умова!), – Варіант для справжніх цінителів романтики.

2. Нетрадиційне частування

Приготуй що-небудь незвичайне – адже чоловіки люблять спробувати щось новеньке. Наприклад, замість традиційного борщу і котлет – м’ясо в медовому соусі і тірамісу на десерт. А можна і зовсім радикально змінити підхід до звичайного сімейному вечері: наприклад, зробити суші (це зовсім не так складно, як здається на перший погляд) або сервірувати стіл а-ля романтик: сир, фрукти, вино і одне гаряче, бажано м’ясне блюдо.

3. Караоке

Більшість чоловіків люблять співати. Навіть ті, хто стверджує, що у них немає слуху. Все, що потрібно, – заздалегідь купити диск для караоке. Це можуть бути пісні, які  ви співали в походах, або улюблена музика з дискотек. Вийде приголомшлива розвага!

4. Компліменти

Вірш, присвячений йому, єдиному, – дуже сильний хід, як і похвала його талантам, вимовлена при свідках. Повір, він буде зворушений! Так-так, згідно з опитуванням, проведеного вченими з Університету в Мадриді, представники сильної статі ласі на компліменти на свою адресу, а ефективність їх впливу підвищується у стократ, якщо ти похвалиш його при друзях і родичіах. Хвалити треба за надійність, силу, здатність вирішувати складні питання – ті якості, які ти хотіла б бачити в ньому. Повір, навіть якщо вони не настільки яскраво виражені, як хотілося б, вони обов’язково проявляться в повній мірі.

5. Приємний подарунок

Подарунок сучасному чоловікові повинен відповідати відразу декільком якостям: він повинен бути модним, – технологічним, корисним і в той же час для душі і тіла. Наприклад, чашка-термос, щоб насолоджуватися улюбленим кави в авто по дорозі на роботу, плеєр з вбудованою функцією вимірювання відстані під час ранкових пробіжок, електробритва.

www.obozrevatel.com

Comments are closed.