Закарпаття: Архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор зустрінеться сьогодні з видавцями більш ніж 30-ти ЗМІ України

[Total: 0    Average: 0/5]

Засновники, журналісти, директори, видавці більш ніж 30 видань України з робочим візитом перебуватимуть у Закарпатті від сьогодні до понеділка. У рамках візиту з представниками ЗМІ зустрінеться архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор. Зустріч пройде у Мукачівському Свято-Миколаївському монастирі.

Всі гості з України є членами Співдружності інформаційних та рекламних видань, телерадіокомпаній, піар та рекламних агенцій, і приїхали до нашої області на запрошення члена цієї організації – газети «Закарпатські оголошення», яка цими днями святкує своє 10-річчя. У програмі візиту заплановано зустрічі з керівництвом області, мас-медійниками,політиками, видавцями обласних ЗМІ, релігійними діячами, круглий стіл з видавничої справи, а ще, гості відвідають Мукачівський та Свалявський райони.

За словами головного редактора газети «Закарпатські оголошення» Мар’яни Кравчук, такі традиційні зустрічі сприяють популяризації нашого краю в інших регіонах України, адже цього року до нас завітають гості з провідних газет: Сімферополя, Кіровограда, Херсона, Нікополя, Запоріжжя, Черкас, Білої Церкви, Києва, Вінниці, Слов’янська, Рівного, Житомира, Одеси, Миколаєва, Луганська, Івано-Франківська, Чернівців, Мелітополя, Бердянська та інших міст України.

СПІВДРУЖНІСТЬ – це найбільша в Україні медіа-корпорація, у яку входять 35 провідних рекламно-інформаційних газет, тижневий наклад яких понад 1 мільйон примірників.

Нагадаємо, що Мукачівський Свято-Миколаївський монастир на Закарпатті відзначив у вересні минулого року своє 650-річчя.А владика Феодор у 2010 році отримав нагороду у номінації «Громадський діяч року» за підсумками журналістського голосування.

nedilya.at.ua

Comments are closed.