Закарпаття: Дитячий пластовий лижний табір “ФЕСТ-2011” відгуляв на Міжгірщині

[Total: 0    Average: 0/5]

11-13 лютого у с. Верхній Студений Міжгірського району Закарпатської області відбувся дитячий пластовий лижний табір “ФЕСТ – 2011”.

До участі в таборі зголосилося 3 юнацькі курені – два зі станиці Ужгород (ч. 38 ім. М. Божук та ч. 45 ім. Ф. Корятовича) та один зі станиці Київ – підготовчний ім. Максима Кривоноса. Також гостями табору було 11 прихильників Пласту з Луганської області – м. Лутугіне. Всього – 45 учасників.

Протягом табору діти змогли навчитися кататися на лещатах, а також удосконалити свою техніку катання. Це на таборі змогли забезпечити кваліфіковані інструктори.

У неділю, в останній день табору, відбулися змагання зі швидкісного спуску та слалому. У загальному заліку перемогу здобув юнак зі станиці Київ – Антон Юшковський, а друге та третє місце “взяли” два юнаки з куреня ч. 45 – Володимир Кека та Андрій Лошак відповідно.
Пл.розв. Юля Воротняк, бунчужна табору: “Незважаючи на фізичну втому, відчуваєш просто неймовірне задоволення, коли після важкого першого дня (з жахливою погодою для катання) ти бачиш, як виходить сонечко на вже засніжений схил і юнацтво, яке ти інструктував вчора вже самостійно піднімається, з посмішкою встає після падінь і далі рухається вперед.Гріє душу їхнє бажання приїхати на Фест – 2012, а це означає, що все вдалося на славу!”

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації табору гірськолижному комплексу “Бескид” (с. Верхній Студений).

Андрій Ребрик, Закарпаття онлайн

Comments are closed.