Закарпаття: У пункті пропуску “Тиса” митники вилучили австрійського електрообладнання більш ніж на 340 тис. грн.

Нещодавно у закарпатський пункт пропуску «Тиса» під керуванням громадянина України прибув малотоннажний фургон “Renault Master”. Згідно документів, наданих водієм до митного оформлення, з Австрії на адресу одного з українських підприємств переміщувалося електрообладнання вартістю майже 120 тисяч гривень.

Але від прискіпливого ока митників не приховалися певні ознаки, які могли свідчити, що дані документи містять неправдиві дані. Для з’ясування всіх обставин справи митницею було відпрацьовано комплекс заходів, в тому числі з залученням можливостей компетентних органів іноземних держав.
В результаті митницею було отримано відомості, згідно яких реальна вартість ввезеного в Україну електрообладнання занижена майже в 3 рази і фактично становить понад 340 тисяч гривень.
Діяння, спрямовані на заниження митної вартості для зменшення сум податків і зборів, належних до сплати у Державний бюджет, задокументовано митниками по статті 352 Митного кодексу України. Разом з електрообладнанням, до рішення суду, вилучено і “Renault Master”, який коштує понад 56 тисяч гривень.

Прес-служба Чопської митниці