Закарпатський рейтинг «Лідер року-2010» назвав переможця у номінації «Готельний сервіс та туристичні послуги 2010»

Експерти закарпатського щорічного рейтингу «Лідер року» на засіданні, яке проходило у вівторок, 15 лютого визначилися з фіналістами. На заключному засіданні Експертної Ради був названий переможець у номінації «Готельний сервіс та туристичні послуги у 2010 році».

Серед претендентів на нагороду у фіналі із 27 номінантів залишилися п’ять:

Комплекс «Карпатський мисливець» м. Мукачево

Фестиваль»Закарпатське божоле» м. Ужгород

Фестиваль «Червене вино» м. Мукачево

Сільрада с. Геча (за організацію фестивалів)

Готель «Ужгород» м. Ужгород

За підсумками голосування, перемогу у цій номінації здобули організатори фестивалю «Червене вино» (міськрада, З. Лендєл)  м. Мукачево.

Наш край воістину вважають «фестивальною меккою» України. Але, як і щороку родзинкою усіх фестивалів є головне свято – фестиваль виноробів «Червене вино». На період його проведення – центральна площа міста над Латорицею перетворюється на величезний дегустаційний зал, в якому завжди людно, весело, цікаво.

Фестиваль за час свого існування здобув славу не лише в Україні, а й за її межами, у 2011 році він ще раз підтвердив свій статус. Туристичні агентства з сусідніх областей розробили навіть спеціальні 3-денні тури для туристів. Як і завжди, до нас з’їхались туристи як з України, так і з Словаччини, Угорщини, Польщі та інших країн.

Нагадаємо, що щороку на звання «Лідер року» висуваються кращі підприємства краю, фінансові установи, туристичні фірми та готельні комплекси, навчальні, медичні, оздоровчі заклади, засоби масової інформації і, звісно ж, люди – ті, хто має серйозний вплив на громадсько-політичне життя області.

Списки учасників рейтингу формуються за результатами проведеного опитування та анкетування, а вже кращі «п’ятірки» та переможців визначають члени Експертної Ради, до якої входять представники ЗМІ області: Тетяна Вашаргелі, Світлана Ковбиця, Валентина Пастухова, Сергій Федака, Наталка Зотова, Михайло Носа, Лариса Подоляк, Віталій Мещеряков, Лариса Липкань, Олександр Коробко, Петро Поліха, Ганна Валюк, Людмила Орос, Леся Кулагіна, Олена Уманців, Володимир Павлюх, Наталка Петерварі, Сергій Гудак, Андрій Ганусич.

Церемонія нагородження запланована на 25 лютого у місті Ужгороді.

zakarpatpost.net