“Супербабуся”, яка розігнала грабіжників, виставить сумочку на аукціон

[Total: 0    Average: 0/5]

Британська пенсіонерка Енн Тімсон, яка запобігла пограбуванню ювелірного магазина, побивши бандитів своєю сумочкою, має намір продати аксесуар на аукціоні. Про це 71-річна жінка заявила в інтерв’ю американському телеканалу NBC.
Тімсон, яка отримала прізвисько “супербабуся”, розповіла, що спроба пограбування у центрі міста Нортгемптон сталася, коли вона йшла на заняття до танцювальної школи. Побачивши злочинців, вона подумала, що вони когось б’ють, і кинулася на них, не роздумуючи. У руках у пенсіонерки була лише сумочка, і вона почала бити нею бандитів, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на The Daily Telegraph.

У результаті “супербабусі” вдалося прогнати зловмисників, які тут же спробували сховатися з місця злочину. Через кілька секунд до магазину прибула поліція, яка зуміла затримати чотирьох із шести злочинців. Бандитам пред’явлено обвинувачення у спробі пограбування.

Енн Тімсон розповіла, що має намір пустити свою сумочку з молотка, й організацією торгів зараз займається її син. Виручені кошти від продажу аксесуара “супербабуся” передасть на благодійні цілі.

Comments are closed.