В Україні розпочалося об’єднання політичних партій

[Total: 0    Average: 0/5]

У п‘ятницю в Києві відбулося засідання ради партії «Громадянська позиція», на якому було прийнято рішення про об’єднання в єдину політичну силу з Європейською партією України. Аналогічне рішення було прийнято на засіданні ради Європейської партії.
Як повідомили у прес-службі Анатолія Гриценка, коментуючи прийняте рішення, політик зазначив: «Від розмов про об‘єднання треба переходити до практичних кроків. І це — наш перший спільний крок з Європейською партією України».

При цьому політик висловив переконання, що політичні партії, як парламентські, так і позапарламентські, а також громадяни, які готові спільно боротися за європейські цінності в Україні, сьогодні повинні об’єднувати свої зусилля. «Ми налаштовані продовжувати процес об‘єднання з усіма, хто поділяє європейські цінності, відстоює суверенітет України, засади конкурентної ринкової економіки та демократії в нашій країні», — підкреслив лідер «Громадянської позиції».

Також він запевнив, що депутати місцевих рад, які були обрані від «Громадянської позиції» і Європейської партії, будуть діяти спільно в інтересах місцевих громад.

Крім того, А. Гриценко заявив, що «найважливіше завдання для партії, яка буде створена на основі«Громадянської позиції» і Європейської партії -відновити довіру людей, об’єднати зусилля небайдужих, професійних і моральних громадян і загальними зусиллями зупинити руйнівні процеси, які відбуваються зараз в Україні».

Разом з тим, А. Гриценко підкреслив, що партія, яка буде утворена на основі «Громадянської позиції» та Європейської партії, буде в опозиції до нинішньої влади.

Нагадаємо, раніше лідер партії «За Україну!» В‘ячеслав Кириленко повідомив про те, що постійно веде консультації з лідерами інших опозиційних сил щодо можливого об’єднання, зокрема з лідером партії «Фронт змін» Арсенієм Яценюком.

У той же час він заявив, що виключає можливість об‘єднання своєї партії з партією «Батьківщина» (лідер — Юлія Тимошенко) у зв’язку з відзнакою світоглядних позицій. Крім того, в ЗМІ з‘явилася інформація про те, що лідери партій «Фронт змін», «Громадянська позиція», «Європейська партія України» та Українська республіканська партія «Собор» ведуть переговори про об’єднання своїх партій в одну

Comments are closed.