Український закордонний паспорт — через інтернет!

Міністерство внутрішніх справ відкрило спеціальну сторінку в інтернеті для збору заявок на видачу закордонних паспортів. Для того, щоб залишити заявку, громадянину України потрібно зайти на сайт центру видачі паспортів passport-ua.org та перейти за посиланням “Запис у чергу онлайн”.
Після реєстрації в системі запропонують власноруч обрати зручний час для зустрічі з інспектором, щоб уникнути стояння в черзі. Для подачі попередньої заявки на прийом необхідно також ввести персональні дані. Після підтвердження заявки запросять на прийом до Міжрегіонального центру видачі паспортних документів у Києві для оформлення необхідних даних.

Для ідентифікації користувачів системи використовується індивідуальний номер, який кожен отримує на свій e-mail у випадку підтвердження заявки. З цим номером можна подавати документи на час, який ви встановили.

В тестовому режимі система обробляє лише до 10 заявок на день. Окрім того, не всім жителям України буде зручно оформлювати закордонний паспорт лише в киїівському центрі. Як зазначили в МВС, у разі збільшення попиту на послугу, її можливості буде розширено.

watcher