Віктор Янукович керує Україною на “трієчку”

[Total: 0    Average: 0/5]

Таку середню оцінку за десятибальною шкалою отримав гарант від експертів опитаних фондом “Демократичні ініціативи”.
Серед основних змін, які відбулись в країні за рік президентства Януковича, фахівці називають переслідування опозиції, обмеження прав та свобод громадян, монополізацію влади та створення жорсткої виконавчої вертикалі.

“Перетворення політичної системи на президентську – за юридичною формою президентсько-парламентська, а реально – це вже президентський режим – вони отакі перетворення створюють об’єктивно – незалежно від того хто президент я підкреслюю незалежно – воно створює умови для авторитарних тенденцій”, – каже голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

Також експерти відзначають різку переорієнтацію зовнішньої політики у бік Росії. Серед позитивних змін опитані фахівці називають пришвидшення підготовки до Євро -2012, декларування владою необхідності проведення реформ, а також самоорганізацію населення для захисту своїх інтересів.

Зазначимо, 25 лютого виповнюється рік з дня інавгурації Віктора Януковича. У цей день Гарант Конституції планує поспілкуватися з народом в рамках телерпоекту “Розмова з країною”. Глава держави упродовж 3 годин у прямому ефірі відповідатиме на запитання громадян під час прямих включень з регіонів, а також на питання, які надійдуть телефоном та через інтернет.

Comments are closed.