Сесія Закарпатської облради опрацювала 15 проектів рішень та розподілила 20 млн. грн.

[Total: 0    Average: 0/5]

25 лютого в Ужгороді відбулося засідання третьої сесії облради VІ скликання, на якій розглянуто ряд питань стосовно економічного і соціального розвитку краю. Спільно з керівниками облдержадміністрації та обласних управлінь було опрацьовано 61 зауваження і пропозиції до 15 проектів рішень. Частина із них – врахована.
Коментуючи рішення, які були прийнятті на сьогоднішній сесії, голова обласної ради Іван Балога відзначив, що одним з найголовнішим стали зміни до бюджету 2011-го року. «Загалом, було розподілено 20 мільйонів гривень. Зрозуміло, що всі пропозиції депутатів врахувати неможливо, в тім зміни до бюджету прийняті на виконання програми соціально-економічного розвитку Закарпаття на 2011-тий рік».

Також було ухвалено ряд кадрових змін. Зокрема, головою бюджетної комісії обраного депутата від Закарпатської обласної організації політичної партії «КМКС» Партія угорців України – Василя Брензовича, а головою комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики обрано депутата Миколу Вегеша. Комісію з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій очолив Богдан Кинів.

Крім того, директором комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку і транскордонного співробітництва» призначено Грищенка Валерія Степановича.

Закарпатська країна

Comments are closed.