Закарпаття: Співачка Рената Штіфель — у 20-тці найкращих відбіркового туру конкурсу “Нова Хвиля-2011”

[Total: 0    Average: 0/5]

Талановита закарпатська артистка Рената Штіфель увійшла до 20-ки найкращих співаків відбіркового туру міжнародного конкурсу «Нова Хвиля-2011».
Багаторазова переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів, 17-річна співачка Рената Штіфель готується до одного з найцікавіших моментів свого життя – участь у відомому фестивалі “Нова Хвиля-2011”. Торік Рената вже брала участь у відбірковому турі, увійшла до 10-ки та побувала в Москві, але, нажаль, до трійки їй попасти не вдалося.

Цього ж року тих, хто бажав взяти участь у “Хвилі”, було більше 50-ти, але нашій Ренаті вдалося обійти тридцятку співаків і увійти у 20-ку. Досі ще невідомо, скільки учасників поїдуть цього року до Москви – десять чи три, але вже відомий склад жюрі фестивалю. До списку увійшли такі відомі продюсери як Ігор Крутой, Ігор Ніколаєв, Олександр Ревзін, Костянтин Меладзе та Евген Орлов.

Сама Рената вважає, що вона вже повністю готова до участі у конкурсі такого масштабу і впевнена у тому, що їй є чим здивувати публіку.

– Світ шоу-бізнесу жорстокий і деякі люди дуже змінюються, потрапляючи туди, – ділиться враженнями Рената. – Вони йдуть до своєї мети, розштовхуючи ліктями не тільки чужих, але й близьких до себе людей. Я вважаю це не правильним і бачу досягнення мрії у визнанні свого таланту.

Закарпаття онлайн

Comments are closed.