Закарпаття: Обласні депутати порушили питання облаштування альтернативного залізничного переїзду у Сваляві

На минулій сесії Закарпатської обласної ради народні обранці звернулися до Державної адміністрації залізничного транспорту України та Державної служби автомобільних доріг України щодо вирішення питання облаштування альтернативного залізничного переїзду в місті Свалява.

«Свалявський район є один із найперспективніших курортно-туристичних районів Закарпаття. Мережа санаторно-курортного, туристично-рекреаційного призначення та готельних закладів нараховує понад 35 об’єктів. Щороку тут відпочиває понад 90 тисяч громадян України та іноземців. Здійснюються заходи щодо поліпшення інфраструктури населених пунктів, включаючи їх благоустрій.

Поряд з цим, протягом десятиліть залишається невирішеною проблема пропуску транспортних засобів через залізничний переїзд залізничної станції м. Свалява, який пересікає автомобільну Перечин – Свалява – Липча та з’єднує місто із 35 санаторно-туристичними установами і 11 населеними пунктами району. Для маневрування локомотивів переїзду по декілька разів на день залізничний переїзд перекривають на 15-40 хвилин, що спричиняє утворення великих черг автомобільного транспорту, призводить до численних проблем для громадян: запізнення на роботу й навчання, зволікання із наданням екстреної допомоги хворим, постраждалим при виникненні аварій і надзвичайних ситуацій тощо», – йдеться у  зверненні.

Враховуючи численні звернення мешканців Сваляви, представників органів місцевого самоврядування, депутати Закарпатської обласної ради звернулись у відповідні відомства з проханням вирішити питання щодо будівництва альтернативного залізничного переїзду або шляхопроводу в  Сваляві, що значно поліпшить транспортну розв’язку в місті.

Прес-служба облради