На “Євробачення-2011” таки поїде Міка Ньютон!

На “Євробачення-2011” все ж таки поїде Міка Ньютон, оскільки відпала необхідність у проведенні додаткового змагання. Про це УКРІНФОРМу повідомили в прес-службі Першого Національного каналу.
Співачка Джамала відмовилася від пропозиції Першого Національного щодо повторного виступу на каналі задля переголосування глядачів у Національному відборі на пісенний конкурс “Євробачення-2011”. Пізніше від цієї пропозиції відмовилася і Злата Огнєвіч. Таким чином переможницею остаточно визнано Міку Ньютон. Саме вона представлятиме Україну на конкурсі “Євробачення-2011”, що проходитиме в Дюссельдорфі у травні.

Після завершення Національного відбору в суботу 26 лютого у деяких членів журі виникли сумніви щодо точності голосування. За їхнім проханням, у присутності журналістів було перераховано протоколи голосування. Жодних порушень виявлено не було: перемогла Міка Ньютон.

Хоча і не було обмежень щодо кількості голосів у смс-голосуванні, згідно с правилами нацвідбору, наступного дня на Першому Національному було перераховано смс-голосування за міжнародними стандартами. А саме, коли з одного мобільного телефону зараховується лише 20 смс. Навіть при такому перерахунку лідером залишилася Міка Ньютон.

Нагадаємо, для того, щоб зняти напруження серед громадськості та виконавців, фіналісткам, які зайняли перші три місця, було запропоновано ще раз виступити, щоб остаточно визначитися з переможцем. При цьому голосувати могли тільки глядачі за допомогою смс. З одного номера можна було відправити тільки одне смс на підтримку улюбленого виконавця.

Тож після штучного ажіотажу, що тривав три дні, було остаточно визначено, що на “Євробачення-2011” від України поїде Міка Ньютон, наголосили в прес-службі Першого Національного каналу.