Ужгород: Двері Закарпатської обласної ради завжди відкриті для жителів краю

Цього вівторка керуючий справами виконавчого апарату Закрапатської обласної ради Михайло Попович за дорученням голови обласної ради проводив прийом громадян з особистих питань. На прийомі побували жителі із різних куточків краю: Воловецького, Мукачівського, Тячівського, Іршавського, Ужгородського районів, міст Мукачева, Ужгорода, Сваляви та ін.
Як виявилося, переважна більшість із них – інваліди, ветерани праці, пенсіонери, одинокі матері, які прийшли із проблемами соціального характеру – щодо сприяння у виділенні матеріальної допомоги на лікування, стосовно приватизації земельних ділянок, сприяння вирішення житлових проблем, працевлаштування. Загалом на прийом записалося близько півсотні громадян.
Інвалід І гр. Марія А. жителька с. Р. Комаровці Ужгородського району просила сприяння у переоформленні права власності на будинок та виготовлення державного акту на приватизацію земельної ділянки, а також вирішенні житлового питання.
Багатодітна одинока мати Діана Ш. із обласного центру клопотала стосовно надання допомоги для повноцінного харчування дітей, теплий одяг та лікування. З подібною проблемою звернулися і Наталія Н. із смт. Королева, яка просила допомогти її трьохрічному хворому сину. Ясна річ, коштів, які жінки отримують по догляду за дітьми – не вистачає.
Мешканці села Ракошино Мукачівського району звернулися стосовно надання допомоги після минулорічного паводку. Також сільчани скаржилися на якість робіт з очистки русла каналу навколо села.
Інвалід ІІ гр. Ганна Х. із с. Сіль Великоберезнянського району прохала допомогти у працевлаштуванні. З аналогічним клопотанням прийшли і пенсіонери Олексій Г. із м. Мукачева та Ганна Б. із с. Ізки Міжгірського району.
Інваліди ІІ гр. учасники Великої Вітчизняної війни Дмитро К. із с. Руське, що на Мукачівщині, Василь Л. із с. Руські Комарівці Ужгородського району та вдова інваліда війни Єлизавета О. із Ужгорода порушили питання отримання спеціальних автомобілів, які передбачені для інвалідів державною програмою.
По кожному зверненню керуючий справами облради Михайло Попович дав доручення управлінням, службами для відповідного реагування, роз’яснив заявникам спірні питання, а ряд скарг вирішив невідкладно.

Прес-служба облради