Олександр Надь, воротар ФК “Закарпаття”: “Зараз повний сил та енергії!”

Воротар ФК “Закарпаття” Олександ Надь поділився враженнями про турецький збір у короткому флеш-інтерв’ю клубній прес-службі.

— Як себе почуваєш після тривалих зборів?

— Дякую. Дуже добре, зараз впевнений в своїх силах і повний енергії. Приємним для мене є й той факт, що у всіх матчах в яких грав, мені довірили капітанську пов’язку.

— В останньому спарингу з краснодарським ФК “Кубань” клубний сайт російського клубу в текстовій он-лайн трансляції зазначав, що на воротах ти творив “чудеса”, кілька разів витягував “мертві” м’ячі…

—    Як бачите, три тижні підготовки не пройшли даром. Думаю, і в тих матчах, в яких поступилися, ми виглядали досить пристойно і грали на фоні загальної втоми — збори були дуже насиченими.

—    За 10-бальною системою, скільки б поставив команді на турецькому зборі?

—    Усі 10.

—    Що скажеш про новачків, які з’явилися в команді  під час зборів в Анталії?

—    Трішовіча, Чучмана та Давидова наші вболівальники пам’ятають, їх рівень не підлягає сумніву. А от з нових футболістів, сподобався захисник Єгіше Мелікян, досвідчений гравець, який усі 90 хвилин працює. Він активний як у відборі, так і частими підключеннями до атакувальних дій команди. Гадаю, Єгіше — справжня знахідка для “Закарпаття”.

Інформаційний відділ ФК “Закарпаття”