У вузах Закарпаття може з’явитися нова дисципліна

Упровадження дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність» у навчальні програми вишу планує Далівський університет. Про це повідомили в навчальному закладі.
У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся семінар на тему: «Впровадження курсів корпоративної соціальної відповідальності у ВНЗ: теорія і практика, перспективи і перешкоди». У виші впевнені, що є всі умови для реалізації цієї ініціативи.

Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) – це усвідомлення необхідності сталого розвитку суспільства, уважність до впливу поточних рішень на можливості наступних поколінь.

«Необхідність проведення такого семінару зумовлена як світовими тенденціями в освіті, так і вітчизняною специфікою», – розповіли ІА «Світ освіт» у виші.

Голова семінару Олександра Ляшенко підкреслила, що популяризація знань із соціальної відповідальності на сьогодні перебуває у зародковому стані. Дисципліну КСВ потрібно ввести у навчальні плани  усіх спеціальностей на магістерському рівні, впевнена доповідачка.

Почесний гість семінару – Марина Саприкіна – є співрозробником Концепції Національної стратегії соціальної відповідальності бізнесу в Україні. Науковець навела ряд аргументів щодо необхідності розвитку можливостей та компетенцій бізнес-організацій для підвищення КСВ-обізнаності серед різних груп зацікавлених осіб.

«У світі в цілому багато університетів не тільки викладають, але й самі звітують про дотримання принципів КСВ та підтримують створення наукових організацій та громадських ініціатив в даному напрямку», – зазначають у ВНЗ.