Закарпаття: В Ужгороді знесуть чергові нелегальні МАФи та демонтують «нічийні» паркомати

На засіданні виконкому цієї середи вирішили в термін до 29 березня демонтувати кілька самовільно встановлених малих архітектурних форм та тимчасових споруд.

А саме: малу архітектурну форму по вул. Волошина, 18; МАФу на розі вул. Корзо та набережної Незалежності; паркоматів, які встановлені на вул. Фединця біля будинків №№ 7, 14, 21 та біля входу на ринок.

Власники цих споруд будуть повідомлені про рішення виконкому відповідним оголошенням. Ужгородське МУ УМВС України в Закарпатській області теж поінформують про час демонтажу для забезпечення охорони громадського порядку. Виконком також, згідно з  чинним порядком, постановив витрати, пов’язані із демонтажем та зберіганням вказаних об’єктів, покласти на їх власників.

Виконком прийняв рішення відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, рішення Ужгородської міської ради за №136 від 26.12.2006 року “Про затвердження правил благоустрою міста Ужгород”, ст.ст. 30, 52, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішення виконкому Ужгородської міської ради   за №409 від 08.12.10 р. “Про затвердження порядку демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм та тимчасових споруд”. Виконавці рішення – міський відділ муніципальної поліції та головне управління міського господарства, – повідомили Інтернет-виданню zakarpatpost.net  у прес-службі Ужгородської міської ради.

І принагідно повідомляє: власник паркоматів, встановлених в Ужгороді підприємством, котре в минулі роки надавало послуги з паркування, досі жодним чином не відреагував на неодноразові звернення міської влади як, зокрема, щодо звітності, так і щодо свого майна, а саме паркоматів.

zakarpatpost.net