Закарпаття: Скетч-шоу “Но, позерай!” повертається на телеекрани

“Но, позерай!” – відомий закарпатський вислів, котрий застосовується нашими краянами у різних ситуаціях. Він може одночасно виразити радість, здивування, захоплення… Але за останній рік цей вираз набув додаткового сенсу.

У липні 2010 року на каналі “Перший кабельний” в Ужгороді з’явилося перше закарпатське скетч-шоу, яке так і називається – “Но Позерай!”.  Цей проект у якості експерименту, створили відомі закарпатські КВНники Борис Шатров та Олександр Мерявчик і режисер Володимир Ладижець у тісній співпраці із Закарпатською лігою КВН.

Від початку проект отримав позитивні відгуки глядачів. І не дивно, адже герої цих коротких смішних історій оточують нас щодня у повсякденному житті. Це і обтяжені корупцією митники та викладачі, і всезнаючі футбольні вболівальники та філософи-куми, і кримінальні елементи – представники “спальних” районів, і навіть колоритні закарпатські журналісти. Герої стали рідними, а фрази їхніх діалогів, розібрані на цитати, пішли у маси.

Перший сезон “Но Позерай!” завершився наприкінці осені виходом у світ DVD – збірки кращих сюжетів, а його творці запевнили, що дуже скоро усі прихильники цієї передачі побачать її в оновленому вигляді. І ось, нарешті, усе склалося і ТО “Но позерай” готове презентувати широкому загалу Другий сезон скетч-шоу.

У Другому сезоні “старими” залишаться лише герої, а історії в які вони потраплятимуть – будуть абсолютно новими. Новим стане і оформлення програми.

Вже з 1 квітня 2011 року в ефірі каналу “Перший кабельний” почнеться трансляція Другого сезону скетч-шоу “Но Позерай!”. Також доброю звісткою є те, що в найближчий час, змогу дивитися “Перший кабельний” отримають не тільки ужгородці, а й жителі інших міст та районів Закарпаття.  Тому, вже дуже скоро, ці смішні історії стануть ближчими до кожного з наших краян.

Початок сеансів сміхотерапії у Всесвітній день сміху – 1 квітня 2011 на каналі “Перший кабельний”.

Закарпаття онлайн