Закарпаття: Мукачівська дитяча музична школа ім. Степана Мартона відзначила своє 65-річчя

27 березня у Мукачеві офіційно відзначили 65-річчя місцевої дитячої школи мистецтв №1 ім. Степана Мартона. Вихованці та викладачі закладу подарували присутнім чудовий концерт, а глядачі не поскупилися на добрі привітання й щирі побажання. До теплих слів долучилися і єдиноцентристи краю.

За 65-річний період існування випускниками школи стали понад 4 тисячі наших юних земляків. Саме в стінах цієї альма-матер вони робили перші кроки у пізнанні азів музики, пісні, танцю аж до світового визнання і слави. І нині заклад по праву пишається уславленими своїми колишніми вихованцями – Євгеном Станковичем, Оксаною Лиховид, Наталією Висич, Людмилою Златовою, Євгеном Шніцером та багатьма іншими.

Від імені закарпатських єдиноцентристів, ювілярів привітав керівник секретаріату обласної організації партії Володимир Шкріба. Він подякував викладачам школи за нелегку працю, благородство душі, мудрість, терпіння і оптимізм, за безкорисливу любов, щедро віддану дітям.

– Ваші вихованці є постійними переможцями численних обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, – наголосив Володимир Іванович. – А після закінчення школи багато з юних талантів продовжує навчання у вищих освітніх та мистецьких закладах держави, робить вагомий внесок у розвиток вітчизняної культури, музичної освіти, мистецтвознавства, долучається до важливої справи відродження духовності й народних традицій.

Керівник секретаріату побажав викладачам, працівникам та вихованцям школи міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів, нових звершень, оптимізму і наснаги на мистецькій ниві.

Єдиний Центр