У Москві виявили “підземне місто” нелегальних мігрантів

[Total: 0    Average: 0/5]

У Москві виявили «підземне місто» мігрантівМіліціонери Західного округу Москви спільно з Федеральною службою безпеки і Федеральною міграційною службою виявили в Москві «підземне місто», де проживали 110 нелегальних мігрантів.
Про це повідомляють РІА «Новости».

За даними кримінальної міліції, в управління внутрішніх справ надійшла оперативна інформація про те, що на величезній території одного з режимних підприємств в безпосередній близькості від Можайського шосе під землею в бомбосховищі живуть нелегальні мігранти – вихідці із Середньої Азії.

«Працівники УВС по ЗАО спільно із ФСБ і працівниками ФМС провели перевірку і виявили на території секретного підприємства «підземне місто» з нелегальними жителями. За чотириметровою бетонною огорожею з колючим дротом, під землею, проживали 110 чоловіків і жінок. Приміщення були обладнані душовими, спальнями і навіть молільними кімнатами», – повідомив працівник міліції.

Велика частина «підземних» жителів буде депортована на батьківщину, а 16 осіб перевіряються на причетність до злочинів, скоєних на території Москви, повідомив він.

За даними правоохоронних органів, більшість з мігрантів працювали на підприємстві, розташованому на цій території, і були зайняті у виробництві лез і голок для швейних машин.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи за кількома статтями КК РФ стосовно керівника цього підприємства.

ЗІК

Loading...

Comments are closed.