Ужгород: “Солодкий” фонтан і туї на проспекті Свободи

В Ужгороді триває конкурс благоустрою і повз його увагу не могло пройти кафе на Проспекті Свободи з солодкою назвою «Дольче». Охайна територія власне тераси і довкола неї чудово впорядкована і прикрашена не лише стрункими туями, які з’явилися тут ще восени, але й розкішною альпійською гіркою-фонтаном, що вже тиждень тішить як відвідувачів, так і просто перехожих дзюркотом і зблисками води.

У «Дольче» небезпідставно вважають благоустрій своєї території чи не найкращою «візитівкою» закладу і продовжують прикрашати терасу. Так, фонтанчик-гірку оздоблюють і вазонами, щоправда, під час похолодання їх прибрали всередину кав’ярні, але тільки-но потеплішає, око ужгородців милуватимуть й сульфінії та петунії, – розповіла пані Марія, матір підприємця – власника закладу Миколи Осташа.

А конкурс, за підсумками якого саджанець сакури отримають ті, хто не словом, а ділом дбає про обличчя Ужгорода і робить його чистішим і красивішим, триває. Організатори нагадують: час акції «Чисте Місто» (кульмінація якої відбудеться 16 квітня) – найкращий для втілення задумів з міського благоустрою!

Прес-служба Ужгородської міської ради

Comments are closed.