Закарпаття: На Великоберезнянщині знайшли чотири вибухонебезпечні предмети

З початком весняно-польових робіт до управління МНС в Закарпатській області все частіше почали надходити повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.
Ось і на цей раз, не встигла піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення знешкодити дві мінометні міни калібру 82 мм, що буди знайдені 14 квітня у с. Лубня, як наступного дня в с. Жорнава, того ж Великоберезнянського району, було знайдено ще 2 вибухонебезпечні знахідки.

Всі боєприпаси було вилучено та знешкоджено на спеціальному полігоні в одному з сіл Ужгородського району.

У свою чергу управління МНС в Закарпатській області звертається до краян з проханням – про знахідку вибухонебезпечного предмету необхідно терміново повідомити місцеві органи влади (сільраду, райвійськкомат, правоохоронні органи або рятувальників). Також бажано до часу прибуття до місця події представників органів влади подбати, щоб місце знахідки охоронялося, аби виявлений вами вибухонебезпечний предмет не став, скажімо, знахідкою дітей або людей менш освічених.

Пам’ятайте, що знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають навички роботи з „відлунням війни”.

Знайдіть час, щоб розповісти дітям правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Кілька хвилин, витрачених на подібну розмову, обов’язково повернуться сторицею.

Центр пропаганди УМНС в Закарпатській області

Comments are closed.