Закарпаття: У регіоні тривають “бої” за весняний Кубок “Пролісок” з футболу

У Зоні “А” (Сусково) В парі ФК «Пасіка» – ФК «Плоске» закінчився з рахунком 1-3 на користь команди Плоского, в другій парі ФК «Темп»- ФК «Сузіря», свалявський Темп просто невитримав навалу Сузіря поступився з розгромним рахунком 1-5, за Сузіря забивали голи ; Лепеш (3), Делеган (1), Коневич (1), а в команди Темп Попович М. з пенальті.ФК «Хімік» тур пропускав.

У Зоні “Б” (“Тибава”) відбувся один матч ФК «Тибава» – ФК «Дусино» команди розписали результативну нічию 2-2, перший тайм був за Тибавою два голи за господарів поля забив Туряниця.

Другий тайм Дусино відквитало два мячі , відзначились Понго та Поцко. Дусинці могли виграти цей матч, але безліч гольових моментів змарнували.

Також невідбувся матч ФК «Боржава» – ФК «Голубинне» , у звязку зняття команди з турніру.