Закарпаття: Українець намагався перетнути кордон зі Словаччиною з “сервізною” контрабандою

Чопські митники “відібрали” в українця сервізи вартістю 50 тисяч грн. (ФОТО) Днями, в зону митного контролю пункту пропуску «Ужгород», під керуванням громадянина України – водія однієї з українських транспортних фірм, прибув вантажний мікроавтобус “Mercedes-Benz SPRINT”.

Згідно представлених нашим співвітчизником до митного контролю документів, ним з Австрії переміщувався консолідований вантаж, серед якого – 59 коробок загальною вагою 542 кг. зі столовими та чайними сервізами, вартість яких – трохи більше за 2,5 тисячі доларів США.

Разом з тим, під час відпрацювання контрольних заходів у митників виникли сумніви щодо правдивості заявлених відомостей стосовно реальної вартості цих сервізів. В ході перевірки, проведеної із залученням можливостей митних органів суміжної сторони, було з’ясовано, що насправді посуд було придбано за кордоном по ціні у 2,5 рази більшій від офіційно задекларованої, тобто  фактично він коштує майже 6,5 тисяч доларів США.

Таким чином, водій вчинив протиправні дії, які відповідно до положень статті 352 Митного кодексу України кваліфікуються як подання митному органу документів, що містять неправдиві дані. Тому, відносно нього запроваджено адміністративну справу, а керамічні вироби, вартістю понад     50 тисяч гривень, – вилучено на склад митниці

Прес-служба Чопської митниці

Comments are closed.