Закарпаття: В Ужгороді провели призовників до лав Збройних Сил України

У понеділок, 18 квітня, у Закарпатському обласному військовому комісаріаті в Ужгороді відбулися проводи призовників до лав Збройних Сил України. В урочистостях взяв участь голова обласної призовної комісії, заступник керівника краю Іван Качур.

Цієї весни від Закарпаття на строкову службу призвано 800 новобранців. З них – 555 юнаків служитимуть у Збройних Силах України. До внутрішніх військ призвано 195 чоловік. Ще 50 закарпатців поповнять лави Державної спеціальної транспортної служби.
Заступник керівника краю Іван Качур привітав новобранців із урочистою і пам’ятною подією в житті.
– Щиро бажаю усім Вам пройти цей непростий шлях і максимально ефективно використати майбутній рік. Адже ви виконуватимете один з найважливіших обов’язків у житті – охоронятимете спокій України.
Сьогодні також було зроблено спробу відродити традицію урочистих проводів юнаків до армії. До військкомату запросили батьків новобранців, які  мали змогу привітати своїх синів з першим днем служби. У свою чергу, командири презентували військові частини, в яких служитимуть новобранці. Завершальним акордом в урочистих проводах стала концертна програма.

Прес-центр ОДА

Comments are closed.