Тисячі краян отримають великодні подарунки від голови Закарпатської облради Івана Балоги

Понад 4 тисяч малозабезпечених закарпатців отримають від голови Закарпатської обласної ради Івана Балоги пасхальні подарунки – великодні паски. На закупівлю пасок Іван Іванович перерахує усі премії, надбавки до оплати праці за п’ять місяців.
Великдень – світле Воскресіння Христове, яке знаменує Любов до ближнього, Добросердя і Милосердя, і ці вічні цінності повинні відчувати передусім ті, кому сьогодні нелегко, – сироти, одинокі старенькі, інваліди, багатодітні сім’ї. Саме тому голова обласної ради Іван Балога продовжив добру традицію допомоги малозабезпеченим землякам – подарує напередодні Великодня понад 4 тисяч пасок вірянам різних конфесій, які проживають в Мукачеві та Мукачівському та Виноградівському районах.

Враховуючи скрутне матеріальне становище малозабезпечених краян, а це, перш за все, інваліди, одинокі люди літнього віку, багатодітні родини, пасхальні подарунки будуть дуже вчасними і доречними. Та найголовніше – ці люди відчують турботу і піклування, почують добре слово і щирі привітання, що, безперечно, додасть їм святкового настрою. Цими днями представники органів місцевого самоврядування вручатимуть від імені голови Закарпатської обласної ради Івана Балоги вітальні листівки та паски.

Важливо, що турбота про найбільш нужденних жителів краю – системна, кропітка робота голови обласної ради, яку він проводять постійно, незалежно від посади, яку обіймає.

За словами Івана Балоги, такі благодійницькі акції будуть продовжуватися і надалі, бо соціальний захист наших краян – серед найважливіших пріоритетів діяльності обласної ради. Також очільник обласної ради закликав всіх небайдужих долучитися до благодійних акцій напередодні Великодня.

На Іршавщині акцію підтримали депутати обласної ради від цього району – Павло Балога, Іван Йовбак та Максим Хохлов. В Ужгороді – депутат обласної ради, перший заступник міського голови Віктор Трикур, на Ужгородщині – голова райради Михайло Фединець.

Прес-служба облради

Comments are closed.