Великодню акцію голови облради Івана Балоги підтримали і в районах Закарпаття

Напередодні Великодня голова Закарпатської  обласної ради Іван Балога зініціював благодійну акцію. Її мета – надати посильну допомогу інвалідам, одиноким, пристарілим, сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, багатодітним щоб вони на рівні з усіма краянами належно провели свята. Загалом, понад 4 тисяч закарпатців отримають від керівника обласної ради пасхальні подарунки – великодні паски.

На Виноградівщині паски від Івана Івановича вручав голова райради Олег Любімов. В Мукачеві та на  Мукачівщині від голови обласної ради майже три тисячі пасок передали нужденним заступник Мукачівського міського голови Михайло Лабош та голова районної ради Іван Михайло.
– В переддень великих свят за давньою християнською традицією прийнято допомагати ближнім, які цього потребують. Отож, великодня акція керівника облради на Мукачівщині має своє логічне  продовження. Бо вона своєю цінністю перевищує всякі труднощі, – вважає голова Мукачівської районної ради Іван Михайло.
До благодійної акції вже долучилися та підтримали ініціативу голови обласної ради Івана Балоги ряд депутатів обласної ради, представники органів місцевого самоврядування. Так, депутати обласної ради від Іршавщини – Павло Балога, Іван Йовбак та Максим Хохлов передали тисячу пасок найбільш незахищеним верствам населення району.
В Ужгороді акцію підтримав перший заступник міського голови, депутат обласної ради Віктор Трикур – 500 родин міста отримали паски.
– Закарпатська команда всіляко долучається до благодійництва. Ініційована головою обласної ради Іваном Балогою акція однозначно знайшла підтримку у ділових колах краю, серед депутатів усіх рівнів та закарпатців, яким не байдужа доля ближнього, – констатує Віктор Трикур.
В Сваляві міський голова Іван Ланьо подарував 400 пасок в найбільш нужденні родини. Депутат облради від Свалявщини Федір Райчинець активно підтримав акцію і до великодніх свят подарує  продуктові набори, іграшки та інші подарунки в обласний будинок дитини в місті Свалява.
На Ужгородщині 500 пасок в дитячі будинки сімейного типу та в багатодітні родини передав голова районної ради Михайло Фединець, який теж підтримав цю акцію.
–Такі  заходи голова обласної ради щорічно проводить  напередодні Великодня, – зазначив голова райради Михайло Фединець. – Адже доброта і милосердя – духовні плоди, які ми повинні берегти, щоб мати благословення жити і творити в ім’я нашої громади, краю, України.

Прес-служба облради

Comments are closed.